Moje konto

Punkt serwisowy zegarków

Serwis zegarków luksusowych. Czasomierze wymagające serwisu można dostarczyć do jednego z naszych salonów w Warszawie, Krakowie lub Gdańsku.

Warszawa

Centrum Handlowe Panorama
Al. W.Witosa 31, lokal 120, piętro +1
00-710 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 11.00-19.00
Sobota 10.00-15.00

E-mail

Infolinia

Brak możliwości odpowiadania na sms i wiadomości whatsapp. Numer służy jedynie do przekierowań i połączeń telefonicznych.

Kraków

Salon w środku Hotel Novotel Kraków City West
Armii Krajowej 11
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 10.00-14.00

E-mail

Infolinia

Brak możliwości odpowiadania na sms i wiadomości whatsapp. Numer służy jedynie do przekierowań i połączeń telefonicznych.

Gdańsk

Salon w środku Hotel Radisson Blu
ul. Długi Targ 19
80-828 Gdańsk
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 11.00-19.00

E-mail

Infolinia

Brak możliwości odpowiadania na sms i wiadomości whatsapp. Numer służy jedynie do przekierowań i połączeń telefonicznych.

Cennik Usług Zegarmistrzowskich

Serwis gruntowny

 • Serwis gruntowny zaczyna się od wstępnej diagnostyki Państwa zegarka przez Zegarmistrza. Sprawdzamy jego stan oraz wygląd zewnętrzny.
 • Sprawdzane są wszystkie parametry chodu, działanie przycisków, funkcji i układu mechanicznego/elektronicznego w przypadku mechanizmów kwarcowych.
 • Koperta i pozostałe części trafia do urządzenia czyszczącego ultradźwiękami. Pozwala to usunąć najgłębsze zabrudzenia pomiędzy ogniwami bransolety i zagłębieniach kopert.
 • Wymieniane są wszystkie uszczelki, aby zachować fabryczna szczelność. W zegarkach kwarcowych natomiast, wymieniana jest bateria na nową.
 • Wszystkie części mechanizmu (często jest to ponad 200 elementów) są demontowane. Na tym etapie wykonywana jest również szczegółowa diagnostyka zegarka.
 • Zdemontowane podzespoły mechanizmu są segregowane i umieszczane w specjalnej maszynie przeznaczonej do czyszczenia elementów mechanizmów odpowiednimi roztworami chemicznymi. Dotyczy zegarków mechanicznych.
 • Mechanizm jest składany, następnie regulowany i kalibrowany według norm producenta.
 • Na koniec wykonywany jest test szczelności w specjalnej komorze ciśnieniowej. Klient otrzymuje wraz z zegarkiem wydruk z wynikiem i parametrami testu.
 • Po tym zabiegu Zegarmistrz wykonuje ostateczną kontrolę jakości. Sprawdza precyzje chodu i upewnia się, czy wszystko działa prawidłowo przed oddaniem Państwu zegarka.
 • Przeprowadzone przez Nas w sposób gruntowny czynności serwisowe, objęte są 24 miesięczną gwarancją.
Cena: wg. diagnozy i wyceny zegarmistrza 1500zł – 5000 zł

Wymiana baterii

 • Wymiana baterii zaczyna się od diagnostyki Państwa zegarka przez Zegarmistrza. W pierwszej kolejności dokonywane są oględziny jego stanu i wyglądu zewnętrznego.
 • Następnie sprawdzany jest cały układ elektroniczny i montowana nowa, oryginalna bateria/akumulator ( w zależności od modelu ).
 • W razie konieczności wymieniane są także wszystkie uszczelki.
 • Po wykonaniu opisywanych kroków, Zegarmistrz wykonuje test szczelności w specjalnej komorze ciśnieniowej, z której otrzymają Państwo wydruk z jego wynikiem.
 • Na zakończenie ostateczna kontrola jakości czyli sprawdzenie wszystkich funkcji, ustawienie mechanizmu wg. zaleceń producenta oraz ustawienie aktualnej godziny.

Cennik

Usługa Gr. cenowa 1 Gr. cenowa 2 Gr. cenowa 3 TAG Heuer
Wymiana baterii 100 150 350 540
Skrócenie bransolety 500 80 100 50
Zmiana paska 50

Grupa cenowa 1: marki modowe, Tissot, Certina, Hamilton, Longines, Baume Mercier, Oris, Perrelet, Sinn, Armand Nicolet, Frederique Constant, Edox, Doxa, Maurice Lacroix, Paul Picot, Ebel, Rado, Eberhard, Raymond Weil, Seiko, Citizen, Fortis, Graham, Montblanc

Grupa cenowa 2: Breitling, Zenith, Ulysse Nardin, IWC, Franck Muller, Cartier, Chopard, Chaumet, Rolex, Jaeger-LeCoultre, Breguet, Girard-Perregaux, Panerai, Hublot, Bulgari, Corum, Omega

Grupa cenowa 3: Patek Phillippe, Audemars Piguet, Vacheron Constantin, Czapek